Украйна и Естония с очаквани победи, Лихтенщайн и Молдова не се победиха (видео)

Украйна разгроми с 3:0 като домакин Люксембург в мач от квалификационна Група "С" за Евро 2016. Артьом Кравец (49), Денис Гармаш (57) и Йевхен Коноплянка (87) бяха точни за украинците, които записаха днес четвърта победа в групата и събраха 12 точки, като заемат третото място в класирането. Люксембург остава на последната шеста позиция с една точка.

6. Люксембург - 1 т., 6 м.

Междувременно, в среща от Група "Е" Естония надигра с 2:0 у дома Сан Марино. И двете попадения за естонците реализира Сергей Зеньов (35, 63). Естония събра 7 точки и заема четвърто място в подреждането, докато Сан Марино е на дъното с една точка.

6. Сан Марино - 1 т., 6 м.

В Група "G" отборите на Лихтенщайн и Молдова приключиха мача помежду си без победител - 1:1. Двата тима си размениха по едно попадение през първото полувреме. Сандро Вийзер изведе домакините от Лихтенщайн напред в 20-ата минута с мощен далечен шут, а Джордже Богиу изравни резултата в 44-та минута. В класирането в групата Лихтенщайн и Молдова заемат последните две места - съответно пето и шесто.

ЛИХТЕНЩАЙН - МОЛДОВА 1:1