Първа победа при Томаш, феновете върнаха настроението в ЦСКА - София - на живо от "Надежда" след 3:0 над Локомотив

Златан отново мъкне Швеция на гръб (видео)

Отборът на Швеция победи с 3:1 Черна гора в Стокхолм и вече има актив от 12 точки в група "G". Капитанът на скандинавците Златан Ибрахимович отново бе над всички, като отбеляза две попадения и донесе важния успех, който остави тима на второ място с четири точки пред третия Русия и седем пред черногорците.

Шведите си гарантираха победата над своя противник в последните седем минути на първата част.  Първо Берг откри с глава в 38-ата минута след центриране отдясно, а след това Ибра удвои в 40-ата минута. Суперзвездата преодоля двама бранители, след което стреля силно и прати топката в далечния ъгъл на Полексич, който можеше да се намеси и по-добре. Четири минути по-късно отново той вкара своя 56-и гол за Швеция и пети в тези квалификации от четири мача. Таранът се отскубна от защитата и очи в очи с вратаря бе точен за 3:0, но на повторението се видя, че бе в засада преди да бъде изведен зад отбраната.

През втората част Дамянович от дузпа в 64-ата минута намали за балканците, а след това два негови пропуска попречиха на гостите да се върнат в мача и да се надяват на нещо повече.

"Трите корони" имат три равенства и три победи в групата, четири мача преди края на квалификациите.