БФ Волейбол официално представя Джанлоренцо Бленджини като национален селекционер

Росен Колев с нови 90 минути за Волга (видео)

Росен Колев отново бе титуляр за неговия Волга в мач от руската Първа дивизия. Тимът от Нижни Новгород обаче загуби нещастно в последната минута като домакин на Балтика (Калининград) в двубой от 26-ия кръг. Единственото попадение падна в 90-ата минута и бе дело на Валерий Сармонт. Колев можеше да се разпише за Волга, но ударът му с глава след центриране в 14-ата минута мина над гредата.

Преди няколко дни централният защитник бе избран в идеалния отбор на кръга след победата с 2:1 като гост на Сибир. В подреждането Волга се намира на 13-о място с актив от 32 точки.

ВОЛГА - БАЛТИКА 0:1
0:1 Сармонт (90)