Росен Колев с първи гол за Волга (видео)

Българският футболист Росен Колев изигра много силен мач за своя руски клуб Волга (Нижни Новгород). Централният защитник бе един от най-добрите за тима на Волга при победата над Черноморец (Новорусийск) с 2:0 в приятелска среща, която се игра днес в Кримск в спортния комплекс „Гигант”.

Росен Колев вкара първия си гол за Волга за 1:0. В 28-ата минута Козлов бе фаулиран на 35 метра от вратата на Черноморец. Маляка изпълни свободния удар и подаде на Росен Колев на задната греда. Българинът засече топката неотразимо с глава и вкара коженото кълбо вдясно под плонжа на вратаря на Черноморец.  В 37-ата минута Саркисов оформи крайното 2:0.