Треньорът на Наполи беше глобен с 10 хиляди евро

Старши треньорът на Наполи Маурицио Сари беше глобен с 10 хиляди евро и получи предупреждение, след като беше изгонен на трибуните снощи при равенството на тима 1:1 с Милан в последния мач от 26-ия кръг на Серия "А".

Съдията прати Сари сред феновете заради протестите му срещу отсъжданията. Италианската футболна лига наложи и наказание от лишаване от права за три мача на защитника на Емполи Лоренцо Тонели, който показа неприличен жест на четвъртия съдия по време на мача със Сасуоло в неделя.

Емполи загуби като гост с 2:3, а Тонели получи червен картон в 38-ата минута на мача.