Контролна среща: България (U16) - Вестфалия (U16) 0:1

При Волфсбург няма промяна (видео)

За пореден път този сезон Волфсбург се размина с победата и остава в опасна близост до изпадащите в Бундеслигата. В среща от 13-ия кръг тимът едва стигна до 1:1 при визитата си на намиращия се под чертата Инголщат 04. Домакините първо пропуснаха дузпа чрез Моритц Хартман в 17-ата минута, а след това заслужено излязоха напред, след като в 31-ата минута Антони Юнг заби красиво попадение с глава.

Диего Беналио извади късмет в още няколко ситуации, за да се стигне до 78-ата минута, когато рикошет помогна на влезлия като смяна Даниел Калиджури да изравни.

В оставащото време до края Матю Леки от отбора на Инголщат 04 удари гредата, а с пропуск се отчете и Паскал Грос.