Левски пречупи ЦСКА пред препълнена зала и стъпи на волейболния връх в България - на живо от зала "Левски София" с отзивите и награждаването

Робен се нацупи на Анчелоти

Независимо че Байерн (Мюнхен) си тръгна с трите точки от Айндховен след успеха с 2:1 в Шампионската лига, Ариен Робен не беше толкова щастлив. Холандският щурмовак на гостите беше заменен в 64-ата минута и това не му хареса.

"Жалко е, защото изках да изкарам целия двубой. Останах разочарован и малко ядосан, но треньорът имаше друга идея. Може би той мислеше за физическото ми състояние. Просто не бях изваден заради травма", каза Робен.

Ходът на Анчелоти се оказа правилен, защото появилият се на мястото на Робен Дъглас Коща асистира на Роберт Левандовски за победния гол в 74-ата минута.

Иначе ПСВ излезе напред още в 14-ата минута с попадение на Ариас от засада, която обаче реферите не видяха. "Това е футбол, такива неща се случват. Този страничен съдия го познавам, добър е, но винаги има първи път", коментира наставникът на Байерн.