Бетис и Гранада поделиха точките в нервен мач (видео)

Отборите на Бетис и Гранада не успяха да излъчат победител в първия мач от 4-ия кръг на Примера дивисион. Срещата на "Бенито Вийямарин" завърши при резултат 2:2, като гостите поведоха с два гола, но след това домакините успяха да се доберат до равенството. Мачът бе доста нервен с много нарушения и два червени картона.

Меди Касерла даде преднина на Гранада в 13-ата минута, а Алберто Буено удвои в 33-ата.
Алекс Алегра върна надеждите на Бетис в 36-ата минута, а отново той донесе точката на своя тим с втори гол в 61-ата минута.

Гранада можеше да стигне и до успеха в 79-ата минута, но Есекиел Понсе пропусна дузпа. Преди това гостите бяха останали с човек по-малко след червен картон на Рубен Весо в 54-ата минута.

Играч на домакините също видя червения картон, като това бе резевният вратар Дани Хименес, който бе изгонен от скамейката в 85-ата минута.

Така Бетис събра актив от 5 точки и заема 9-ата позиция във временното класиране. Гранада пък остава