Люпко не мисли да подава оставка

Треньорът на Левски Люпко Петрович няма намерение да подава оставка, въпреки поредния разочароващ резултат на "сините" под негово ръководство. След равенството с Монтана (0:0) в първия кръг на Първа професионална лига, голяма част от феновете в сектор "В" скочиха на сърбина. Те му поискаха сметка за слабата и безиейна игра на футболистите в последно време. Този хикс бе петият мач на Люпко начело на Левски, след завръщането му на "Герена" и нито една от тези срещи не завърши с победа на "сините". Черната статискита вече сериозно се набива на очи и запалянковците не пропускат да се заядат с цифрите.

Петрович е останал бесен след фалстарта с Монтана. Той първо се изнерви от журналистическите въпроси след мача, а след това в продалжение на 20 минути е чел сериозно конско на играчите в съблекалнята. Той смята, че футболистите му са подценили съперника и не са се раздали докрай. В края на речта си сърбинът обяснил, че този мач трябва бързо да бъде забравен, тъй като идва нов тежък сблъсък с Локомотив (Пловдив) на "Лаута" през уикенда.