Фалстарт за новака Тосно (видео)

Новакът Тосно дебютира със загуба в руската Премиер лига. Пред малко над 4000 зрители на стадион "Петровский" в Санкт Петербург отборът на Дмитрий Парфьонов отстъпи на Уфа с 0:1. Единственият гол падна в 65-ата минута и бе дело на Дмитрий Сисуев.

Двата тима направиха равностоен мач, без много положения пред двете врати. Гостите обаче се възползваха от грешка в защитата на Тосно в средата на второто полувреме и Сисуев с диагонален удар преодоля вратаря Давид Юрченко.

Във втория кръг от първенството Тосно ще търси първи гол и първи точки като гост на Краснодар, а Уфа ще приеме шампиона Спартак (Москва).