Очаквайте в 17:00: Левски с последна тренировка преди срещата с Берое, "сините" са амбицирани да се върнат към победите

Бивш футболист на Славия и Монтана носи победа на отбора си в Македония

Отборът на Пелистер Битоля победи ФК Шкупи с 1:0 с първа среща от 33-ия кръг на първенството на Македония. Единственото попадение в срещата за отбора на  добре известния у нас Наджи Шенсой реализира бившият футболист на Славия и Монтана Фернандо да Силва в последната минута на първото полувреме. Той се разписва във втори пореден мач за отбора си. Цял мач за отбора от Битоля играха и двамата кюстендилци Мартин Ковачев и Димитър Илиев.

Това бе и единствената среща от кръга в събота , тъй като Пелистер в сряда ще играе във финала за купата на Македония в Струмица срещу Шкендия.

С тази победа тимът на Шенсой се укрепи на четвъртото място и вече има 6 точки преднина пред Ренова, който днес гостува на шампиона Вардар Скопие.