Шенсой и Пелистер записаха шести мач без победа в Македония

Отборът на Пелистер Битоля записа шести пореден без победа в Македония. В среща от 27-ия кръг на първенството на Югозападната ни съседка възпитаниците на бившия наставник на Пирин (Благоевград) Наджи Шенсой паднаха с 0:1 от втория в класирането Шкендия.

Единствения гол в мача вкара Радески 8 минути преди края на срещата, след асистенция на Ибраими. Срещата се игра на стадиона в Прилеп, заради продължаващия ремонт на тревното покритие на стадион "Тумба кафе" в Битоля. За Пелистер играха и двамата българи Димитър Илиев и Мартин Ковачев.

Въпреки загубата отбора на Шенсой запази четвъртото място с две точки преднина пред Силекс.