Красив "български" гол поведе Арсенал (Тула) към разгромна победа (видео)

Отборът на Арсенал (Тула) разгроми с 3:0 като домакин Том (Томск) в двубой от 21-ия кръг на руската Премиер Лига, а първият гол в мача спокойно може да бъде наречен "български". В 20-ата минута Михаил Александров получи великолепен дълъг пас от Иван Иванов, овладя чудесно топката и с безпощаден шут опъна мрежата зад Алексей Солосин.

Двамата българи записаха по 90 минути за Арсенал (Тула), а Муса Думбия (75) и Кирил Комбаров (89) оформиха класическата победа на тима си, който след нея заема 13-о място в класирането с 18 точки. Том изглежда с все по-малки шансове за оставане в елита, като е на последната 16-а позиция с 12 точки.