Очаквайте в 17:00 - Женско футболно първенство: Пълдин - Локомотив (Стара Загора)

Терек постигна целта си в Ростов на Дон

В мач от 19-ия кръг на руската Премиер лига Ростов и Терек завършиха 0:0. От резултата по-доволни останаха гостите, които през целия мач се защитаваха. Съперниците са съседи в класирането, като имат по 29 точки.

Наставникът на Ростов Иван Данилянц даде почивка на доста от обичайните титуляри, сред които и автора на гола срещу Манчестър Юнайтед Александър Бухаров. Преди почивката домакините създадоха малко опасности пред вратата на Терек. Най-близо до откриване на резултата беше Кристиан Нобоа, но негов силен удар беше блокиран в последния момент.

Картината не се промени и след почивката, когато отново Ростов диктуваше събитията на терена. В 71-ата минута ветеранът Сесар Навас стреля в аут с глава, а малко по-късно пропуск направи и Сердар Азмун. Гостите от Грозни рядко атакуваха, но постигнаха целта си и отмъкнаха точка от "Олимп-2".