Какво е настроението в националния отбор по ръгби на България преди сблъсъка със Сърбия

Направих дузпа, призна Масчерано

Защитникът на Барселона Хавиер Масчерано беше откровен и си призна, че е извършил нарушение срещу своя сънародник Анхел ди Мария в наказателното поле в края на мача срещу Пари Сен Жермен. Въпросната ситуация се разигра в 85-ата минута, при резултат 3:1. До края каталунците отбелязаха още три гола и драматично се класираха за четвъртфиналите в Шампионската лига.

"Очевидно беше, че наруших правилата в единоборството с Ди Мария. Не мисля обаче, че това е основната причина да победим. Изживях една от най-великите си вечери като футболист", сподели Масчерано.

Португалският халф Андре Гомеш, който влезе като резерва в края на двубоя, беше повече от развълнуван. "Гордост! Благодаря, "Камп Ноу". Голямо "благодаря" на всички. Днес се случи нещо невероятно", написа бившият футболист на Валенсия в Twitter.