Венци Христов влезе като смяна, но не успя да спаси СКА-Хабаровск от загубата (видео)

Отборът на СКА-Хабаровск допусна загуба с 0:2 в гостуването си на Динамо (Москва) от 13-ия кръг на руската Премиер лига. В състава на гостите около 30 минути записа българинът Венцислав Христов. Той замени Георгий Габулов в 61-ата минута, но и това не помогна на тима му да се спаси от поражение.

Динамо откри резултата в 18-ата минута чрез Алексей Козлов, когато получи отлично центриране и с глава отблизо простреля вратата на съперника.

В 79-ата минута Александър Ташаев довърши съперника с прекрасен изстрел от около 25 метра, с който не остави никакви шансове на вратаря, оформяйки крайното 2:0.

Така Динамо спря негативната си серия от 6 поредни мача без победа и събра актив от 13 точки, като се изкачи до 13-ото място в таблицата. СКА-Хабаровск пък се свлече до предпоследната 15-та позиция с 11 спечелени точки.