Ахмат повали Рубин с автогол (видео)

Последният мач от 11-ия кръг на руската Премиер лига противопостави Ахмат и Рубин. Домакините стигнаха до успеха с 1:0, а победното попадение падна в 85-ата минута и бе автогол на Магомед Оздоев.

Заур Садаев пропусна най-добрата възможност за домакините преди почивката. Гостите от Казан разчитаха на контри и при две от тях Максим Канунников и Максим Лестиен бяха близо до гола.
След почивката двубоят продължи да е равностоен, а положения имаше и пред двете врати. Така се стигна до 85-ата минута, когато Сослан Джанаев спаси удар на Исмаел, но след рикошет в Оздоев топката спря в мрежата.

Третата поредна загуба остави Рубин на 8-о място в класирането с актив от 14 точки. АХмат вече има 17 пункта и е на 5-о място.