Уест Хам счупи каръка за ЧРД на Билич

Уест Хам надви с 2:0 Хъдърсфийлд в последната среща от четвъртия кръг на Премиър лийг и спечели първи точки за сезона. В първите три кръга "чуковете" записаха три поражения, като допуснаха 10 гола във вратата си, което предизвика напрежение в клуба. Победата дойде и като подарък за мениджъра на тима Славен Билич, който посрещна 49-ия си рожден ден.

Загубата пък е първа за "териерите" през сезона, като те не бяха допуснали и гол в предходните три мача.
Резултатът се задържа 0:0 до 72-ата минута, когато Педро Обианг откри с удар отдалеч. Пет минути по-късно Андре Аю удвои след ъглов удар.

До края Хъдърсфийлд можеше да стигне до почетно попадение, но удар на Том Инс срещна гредата.
След успеха си Уест Хам е на 18-о място с 3 точки, а "териерите" са шести със 7.