Ходжсън и Мойс фаворити за заместници на Де Бур в Палас

Мениджърът на Кристъл Палас Франк де Бур е много вероятно да бъде уволнен в близките часове, съобщиха медиите в Англия, след като "орлите" допуснаха четвърта поредна загуба от началото на сезона във Висшата лига, отстъпвайки с 0:1 като гост на Бърнли. Лондонският тим е единственият, който все още няма и отбелязан гол в английския елит, а само Борнемут и Уест Хам все още нямат спечелена точка и разделят последното място в класирането с Палас.

Де Бур имаше срещи с клубното ръководствто по време на паузата в първенството през миналата седмица, като шефовете в клуба са изискали подобряване в представянето. Четвъртата поредна загуба обаче вероятно ще накара борда на директорите да освободи предсрочно Де Бур от задълженията му. Холандецът изкара едва 85 дни начело на Интер през миналия сезон преди отново да бъде уволнен заради слаби резултати. Според медиите в Англия, ако Де Бур наистина бъде уволнен, постът му ще бъде зает от Рой Ходжсън или Дейвид Мойс. Вариант също е и Крис Коулман, мениджър на националния отбор на Уелс.