Ница изпусна победата срещу Тулуза

Отборът на Ница може да съжалява за изпуснатите три точки при гостуването на Тулуза от деветия кръг на френската Лига 1. Двубоят на стадион "Мюнисипал" завърши 1:1, като гостите от Лазурния браг пропиляха аванса си в началото на втората част. Басем Срарфи изведе Ница напред в 30-ата минута.

Резултатът се запази до почивката, но малко след подновяването на играта Матийо Досеви изравни. Така Ница остана на десето място в класирането с 11 точки, докато Тулуза върви седми с 13.

Отборът на Тулуза вече трети мач поред не успява да постигне победа у дома, а общо в Лига 1 не познава вкуса на успеха вече цели пет мача.