Всички резултати и голмайстори от мачовете в Шампионската лига (видео)

Тази нощ приключи и втората порция мачовете от четвъртия кръг на груповата фаза на Шампионска лига. Най-интересно беше в Торино, където Манчестър Юнайтед обърна Ювентус броени минути преди последния съдийски сигнал. Гол на Кристиано Роналдо (64) даде увереност на италианците, които диктуваха темпото през почтия цялата среща. Попадения на Хуан Мата (86) и автогол на Алекс Сандро (90) обаче завързаха още повече борбата в група Н. Европейският шампион Реал Мадрид разби с 5:0 Виктория Пилзен, а Манчестър Сити постигна още по-убедителна победа с 6:0 над Шахтьор (Донецк). Байерн (Мюнхен) пък не допусна изненада у дома срещу АЕК. Вижте всички резултати и голмайстори!