Вход / Регистрирай се

Гледай на живо

Левски и Хулио Веласкес са отбор и треньор на месец май след спечеланата шампионска титла на България

Спрягат две имена за наследник на Гуардиола

Спрягат две имена за наследник на Гуардиола
Бившият треньор на Тотнъм Маурисио Почетино и наставникът на Лестър Брендън Роджърс са спрягани за евентуални заместници на Джосеп Гуардиола начело на Манчестър Сити, твърди The Telegraph.
Испанецът има договор до лятото на 2021 година, но може да не го изпълни заради наказанието, което УЕФА наложи на "гражданите". Те са отстранени за две години от евротурнирите и ще трябва да платят и глоба от 30 милиона евро заради многобройни нарушения на финансовия феърплей в периода 2012-2016 година.
Самият Гуардиола направи любопитно изказване преди три дни, заявявайки че може да бъде уволнен, ако Манчестър Сити загуби от Реал Мадрид на осминафиналите в Шампионска лига. Малко преди обявяването на наказанието от УЕФА в английските медии се появи новина, че той е изкушаван да поеме Ювентус.
Google icon Добави Sportal.bg като предпочитан източник в Google
Следвай ни:

Още от Футбол свят

Виж всички