Костадинов и компания с мощна победа в Кипър

Отборът на АПОЕЛ (Никозия) записа мощна победа с 4:0 в гостуването си на Паралимини. Това бе отложен мач от 1-вия кръг на местното първенство, който се изигра днес. Цял мач за гостите записа българският национал Георги Костадинов, макар да получи жълт картон през първото полувреме.

Хавиер Кинтия откри резултата за гостите в 28-ата минута, а Исаам Шебаке удвои преднината им в 45-ата минута.

През второто полувреме съставът от Никозия заби още две попадения. Отново Исаам Шебаке направи резултата класически в 56-ата минута, а Анастасиос Донис оформи крайното 0:4 в 92-рата минута.

Домакините пък завършиха мача в намален състав, след като Михалис Хараламбус бе изгонен с втори жълт и червен картон в 81-вата минута.

С тази победа АПОЕЛ събра актив от 6 точки и излезе на 4-тата позиция във временното класиране. Паралимини е с 3 точки на 11-ото място. Водач е Пафос с 9 точки.