Първа победа при Томаш, феновете върнаха настроението в ЦСКА - София - на живо от "Надежда" след 3:0 над Локомотив

Срамна загуба за отбора на Георги Костадинов

Георги Костадинов се завърна сред титулярите на АПОЕЛ, но грандът от Никозия записа нов провал от началото на сезона. "Жълто-сините" загубиха с 1:3 домакинството си на Етникос (Ахна) и се озоваха на прдпоследното място в първенството на Кипър, макар че са изиграли само един мач.

Костадинов остана на терена до 80-ата минута, когато отстъпи мястото си на Юсеф Ел Араби.

Хулиан Бонето и Николас Андереген вкараха два гола за 4 минути за Етникос преди почивката, Мариус Корби върна едно попадение в 54-ата минута, но в 75-ата Андереген сложи точка на спора.

От началото на сезона АПОЕЛ изигра 6 мача в евротурнирите и спечели само един, а сега започна по възможно най-лошия начин и участието си в първенството.