Никола Илиев вкара за Интер при загуба от Фиорентина на Димо Кръстев

Българският национал Никола Илиев вкара гол за юношите до 19 години на Интер, но отборът му загуби с 2:4 от връстниците си от Фиорентина, за които игра Димо Кръстев.

Двамата българи започнаха като титуляри в двубоя от 26-ия кръг на първенството си и изиграха пълни 90 минути. Талантите на “виолетовите” забиха четири безответни гола за 10 минути в средата на първото полувреме. Малко преди почивката Никола Илиев върна едно попадение за “нерадзурите”, а в началото на втората част Амаду Сар също се разписа за Интер.

Димо Кръстев и Йоан Борносузов се разписаха в “български полуфинал” в Италия

Фиорентина е на пето място в класирането с актив от 45 точки, а Интер е десети с 33 пункта.

Тимът на Димо Кръстев е и на финал за Купата на Италия при юношите. На полуфиналите Фиорентина елиминира Дженоа на Йоан Борносузов, като и двамата родни футболисти успяха да се запишат сред голмайсторите.