Арда не се затрудни срещу Крумовград в контрола

Отборът на Арда (Кърджали) победи Крумовград с 3:0 в контролна среща, която двата отбора изиграха по време на паузата в първенството.

Головете за победителите паднаха през второто полувреме. В 50-ата минута футболист на Арда направи добър пробив отляво, бе съборен в наказателното поле, но реферът изчака, тъй като топката стигна до Станислав Иванов, който от няколко метра я вкара в мрежата на Крумовград.

В 70-ата минута елитният тим стигна до корнер. Станислав Иванов центрира, последва разбъркване, в което играч на Арда опита задна ножица, но топката попадна на волето на Милен Желев, който реализира второто попадение в срещата. В 78-ата минута Арда вкара и трети гол. Той дойде след изключително хубав извеждащ пас към Преслав Боруков, който тръгна на спринт от собствената си половина и настигна топката малко преди наказателното поле, пое я и с второто докосване я вкара за трети път в мрежата на Крумовград.

Вече може да спечелите 200 000 лева от Sportal.bg в новата секция "Домът на феновете"