Миланович: Загубихме две точки

Старши треньорът на Крумовград Неманя Миланович говори след равенството 1:1 срещу Спартак (Плевен) в сблъсък от 23-ия кръг на Втора лига.

Гол в края донесе точка на Спартак (Плевен) срещу Крумовград

"Загубихме две точки. Направихме доста добро първо полувреме, но имахме проблем със завършващия удар. През втората част развивахме доста бавно атаките си. Вкарахме първия гол, но не успяхме да задържим резултата. Трябва да продължим да работим, за да сме по-успешни в следващите мачове.

Трябва да работим, вярвам, че бяхме по-добри днес, но трябва да сме по-концентрирани", заяви Миланови.

Вече може да спечелите 200 000 лева от Sportal.bg в новата секция "Домът на феновете"