Загорчич и Георги Петков се поздравиха с Ивелин Попов след драмата на "Герена"

Старши треньорът на Славия Златомир Загорчич и опитният вратар Георги Петков показаха уважение към Ивелин Попов след най-старото столично дерби, което "белите" спечелиха с 2:1 на стадион "Георги Аспарухов".

Докато Попето разговаряше с част от "сините" привърженици, Заги и Георги Петков отидоха да го поздравят, а вероятно и да му вдъхнат увереност, след като той се превърна в един от основните виновници за загубата.

Славия съсипа Левски на "Герена", "сините" отново на колене пред "белите"

Ивелин Попов откри резултата в 20-ата минута, а през второто полувреме пропусна да реши всичко в двубоя, след като Светослав Вуцов му спаси дузпа.

Това даде увереност на футболистите на Славия, които постигнаха пълен обрат след голове на Емил Виячки в 77-мата и на Ерол Дост в 90-ата минута.