Партизан измъкна точка накрая в дербито на Плевенска област

2:2 приключиха в Червен бряг местния Партизан и едноименния тим на град Левски в дербито на Плевенска област. Двубоят е от 21-ия кръг на Северозападната Трета лига. Гостите заложиха на сигурен тил и контраатаки. Тази тактика им осигури предимство през първото полувреме. Не беше изминал и четвърт час, когато Цветослав Игнатов шутира неспасяемо от 20 метра – 0:1. Единственият си удар домакините отправиха в 30-ата минута чрез Милен Тонев. Останалото беше борба и множество нарушения. След почивката футболистите от Червен бряг започнаха по-активно. Скоро обаче получиха втори удар. В 54-ата минута Игнатов наказа грешка на Калоян Тодоров с шут по диагонала за 0:2. След това червенобрежкия тим вече нямаше какво да губи и пренесе играта пред отсрещната врата. Георги Петков обаче пропусна да реализира два пъти. Това обаче направи в 70-ата минута влезлия като резерва Петьо Славчев с глава след центриране отдясно. После домакините поискаха дузпа за нарушение срещу Борислав Иванов, но сигнал не последва. Леон Илиев пък беше на косъм от трето попадение за гостите, но Станислав Антонов спаси. Футболистите на Партизан заложиха на суматохи и центрирания. При едно от последните Калоян Тодоров се възползва от асистенция на Борислав Иванов и от десетина метра изравни. Съдията пък вдигна втори жълт и червен картон за реплика на седналия вече на резервната скамейка Антонио Иванджиков.