Левски (Левски) с очакван успех над Дреновец

В град Левски едноименния тим надигра Дреновец с 3:1 в среща от 20-ия кръг на Северозападната Трета лига. Вихрено начало за домакините, които до 10-ата минута пропуснаха да открият резултата чрез Ивайло Иванов, Венцислав Миленов и Тихомир Тодоров. След още толкова време капитана Ивайло Раденцов като по чудо не вкара от фаул. Така се стигна до 28-ата минута, когато Иванов реализира след асистенция на Тодоров. Въпреки надмощието, левскарите трябваше да се мъчат повече от 40 минути за второ попадение. Вкара го Миленов след пас на Иванов. Красив гол на Ивайло Орлинов върна интригата в 81-ата минута. Всичко приключи 120 секунди преди края, когато Цветомир Димитров беше точен с глава след центриране на Тодоров. Миленов, Иванов и влезлия като резерва Евгени Систов пък се разминаха с гола през втората част.

Стартови състави:

Левски: 1. Васил Тодоров, 21. Цветослав Игнатов, 11. Джанко Танев, 5. Веселин Митев, 20. Цветомир Димитров, 14. Любомир Борисов, 8. Ивайло Раденцов (капитан), 15. Тихомир Тодоров, 2. Траян Димитров, 22. Венцислав Миленов, 9. Ивайло Емилов Иванов.