Левски пречупи ЦСКА пред препълнена зала и стъпи на волейболния връх в България - на живо от зала "Левски София" с отзивите и награждаването

Партизан укроти дубъла на Ботев във Враца

Партизан (Червен бряг) победи втория отбор на Ботев във Враца с 2:1 в среща от 20-ия кръг на Северозападна Трета лига. Гостите контролираха събитията на терена през целия двубой. Те бяха по-активни през първата част, а съперника им разчиташе на контраатаки. В 4-ата минута Калоян Тодоров центрира от корнер и Георги Петков с глава откри головата им сметка. До края на полувремето Ангел Русев и Теодор Георгиев застрашиха по веднъж противниковата врата. Секунди след почивката Христо Димов завърши с попадение самостоятелен пробив – 0:2. После пропусна да се разпише още веднъж, улучвайки гредата. Още една възможност имаше червенобрежкия тим. Четвърт час преди края Пламен Спасов беше изведен очи в очи с вратаря и реализирайки, върна интригата. В оставащото време врачани пропуснаха два шанса да изравнят.