Страхил Попов получи червен картон, но отборът му не загуби (видео)

Националът Страхил Попов беше изгонен при нулевото равенство на Хатайспор срещу Аланияспор в мач от 25-ия кръг на турското първенство. Българският защитник получи жълт картон в 20-ата минута, а в самия край на полувремето вдигна високо крак срещу Давидсон и остави тима си с човек по-малко.Хатайспор се прибра в половината си и успя да удържи резултата. Гостите пропуснаха няколко добри положения и могат да съжаляват, че взеха само точка. Галатасарай се наложи с 2:1 над Касъмпаша и отново се изравни по точки с Фенербахче на върха в класирането. В другите мачове днес Коняспор победи Денизлиспор с 2:0, а Гьозтепе надви с 2:1 Истанбул Башакшехир.Утре Бешикташ гостува на Генчлербирлиги и при победа ще събере 51 точки, колкото имат Галатасарай и Фенербахче.СТАТИСТИКА ОТ МАЧАКЛАСИРАНЕГОЛМАЙСТОРИПРОГРАМА