Вижте как вратарят на ПСЖ си играе с огъня... успешно (видео)

Уругвайският нападател Единсон Кавани обра овациите след победата с 2:1 след продължение на Пари Сен Жермен срещу Сент Етиен в турнира за Купата на Лигата на Франция и наистина двата гола "Матадора" (вторият бе отбелязан в 119-ата минута) спестиха на ПСЖ рулетката на дузпите. Хладнокръвието, което показа резервният вратар на столичани Никола Душес в добавеното време на редовните 90 минути обаче също заслужава аплодисменти. След като топката бе върната на Душес от негов съотборник, стражът, рискувайки да допусне фатална грешка при резултат 1:1, майсторски финтира Мевлют Ердинч (автора на гола за гостите) и се измъкна от деликатната ситуация. За радост и облекчение на феновете на ПСЖ.Миналия месец подобен опит на полския страж на Саутхамптън Артур Боруц да се прави на техничар в опасна зона пред вратата на "светците" завърши крайно неуспешно. Това се случи при загубата на Саутхамптън с 0:2 от Арсенал в мач от Премиър Лийг. Грешката на Боруц позволи на френския нападател на лондончани Оливие Жиру да открие резултата. МОЖЕТЕ ДА СИ ПРИПОМНИТЕ ГАФА НА АРТУР БОРУЦ ТУК!