Стойчо Стоев: Хубаво е, че поражението дойде в такъв момент

Треньорът на Левски Стойчо Стоев разкритикува представянето на тима при поражението с 2:3 от Славия."Хубавото е, че поражението дойде в такъв момент. Днес не съм доволен от представянето на целия отбор. Играхме мудно, бавно, лежерно, нямаше острота. Губехме единоборствата. Добре е, че се случи в този момент. Можехме да инкасираме гол още от 10-ата минута. Когато влезеш така в мача, е трудно да се пренастроиш. През второто полувреме сигурно се игра само 15 минути. Не са виновни футболистите на Славия. Друг човек е виновен. Как да играеш бързо и агресивно, когато играта непрекъснато се накъсва. Но ние сме си виновни за загубата, далеч съм от това да обвиня съдията.Не мога да ви кажа за футболисти, на които ще разичтам догодина. В момента всеки играч е важен.Глупав червен картон. Може и да е бил провокиран Минев, но не е на 20 години, за да реагира така. Ще поговоря с него, това не трябва да се повтаря", каза Стоев.ФОТОГАЛЕРИЯ НА МАЧАснимка: Марин Маринов/Sportal.bg