Стойчо Стоев: Хубаво е, че поражението дойде в такъв момент

Треньорът на Левски Стойчо Стоев разкритикува представянето на тима при поражението с 2:3 от Славия.

"Хубавото е, че поражението дойде в такъв момент. Днес не съм доволен от представянето на целия отбор. Играхме мудно, бавно, лежерно, нямаше острота. Губехме единоборствата. Добре е, че се случи в този момент. Можехме да инкасираме гол още от 10-ата минута. Когато влезеш така в мача, е трудно да се пренастроиш. През второто полувреме сигурно се игра само 15 минути. Не са виновни футболистите на Славия. Друг човек е виновен. Как да играеш бързо и агресивно, когато играта непрекъснато се накъсва. Но ние сме си виновни за загубата, далеч съм от това да обвиня съдията.

Не мога да ви кажа за футболисти, на които ще разичтам догодина. В момента всеки играч е важен.

Глупав червен картон. Може и да е бил провокиран Минев, но не е на 20 години, за да реагира така. Ще поговоря с него, това не трябва да се повтаря", каза Стоев.