Всички резултати и голмайстори в Шампионската лига

Тази вечер се изиграха вторите 8 мача от третия кръг на груповата фаза в Шампионската лига. Очакваният с най-голям интерес сблъсък между Пари Сен Жермен и Реал Мадрид завърши без голове, а Манчестър Сити успя драматично да победи Севиля с гол в добавеното време. Това не можа да стори Манчестър Юнайтед, който стигна само до 1:1 при гостуването си на ЦСКА (Москва). Георги Миланов не се появи в игра за "армейците".Астана на Станимир Стоилов очаквано загуби от Атлетико Мадрид. Българският наставник заложи предимно на резерви на "Висенте Калдерон", а отборът му отстъпи с 0:4. В другия мач от група "С" Галатасарай обърна с 2:1 Бенфика.Шведският Малмьо малко изненадващо взе три точки срещу Шахтьор (Донецк), Волфсбург спечели с 2:0 у дома срещу ПСВ Айндховен, а Ювентус и Борусия (Мьонхенгладбах) завършиха 0:0.Група А:Пари Сен Жермен - Реал Мадрид 0:0МИНУТА ПО МИНУТАМалмьо - Шахтьор Донецк 1:01:0 Розенберг (17)МИНУТА ПО МИНУТАГрупа В:Волфсбург - ПСВ Айндховен 2:01:0 Дост (46)2:0 Крузе (57)МИНУТА ПО МИНУТАЦСКА Москва - Манчестър Юнайтед 1:11:0 Думбия (15)1:1 Марсиал (65)МИНУТА ПО МИНУТАГрупа С:Галатасарай - Бенфика 2:10:1 Гайтан (2)1:1 Инан (19) д.2:1 Подолски (33)МИНУТА ПО МИНУТААтлетико Мадрид - Астана 4:01:0 Саул (23)2:0 Мартинес (29)3:0 О. Торес (63)4:0 Дедечко (89) авт.МИНУТА ПО МИНУТАГрупа D:Манчестър Сити - Севиля 2:10:1 Коноплянка (30)1:1 Рами (36) авт.2:1 Де Бройне (90)МИНУТА ПО МИНУТАЮвентус - Борусия Мьонхенгладбах 0:0МИНУТА ПО МИНУТА