Уотфорд и Саутхамптън не впечатлиха и остават без победа (видео)

Отборите на Уотфорд и Саутхамптън не впечатлиха зрителите на "Викъридж Роуд" в срещата помежду си и завършиха наравно 0:0, като по този начин и двата тима остават без победа от началото на сезона. Домакините бяха по-активният отбор на терена, но пропуснаха редките положения за гол, които създадоха и по този начин записаха третото си поредно реми от три кръга през сезона. Саутхамптън пък почти не застрашиха вратата на Аурелио Гомеш и също остават без спечелен мач след третия кръг. Етиен Капу изпусна най-чистото положение в мача, когато бе останал само на два-три метра от вратата на Маартен Стекеленбург, но прати топката над гредата с глава. Икечи Аня пък прати особено опасно центриране в малкото наказателно поле, което Одион Игало не успя да засече при другото добро положение за гол в полза на "стършелите". Така тимът, който през миналата година заби цели 91 гола в Чемпиъншип не успя да зарадва с попадение привържениците си във второ поредно домакинство и завърши при нулево равенство, както и срещу Уест Бромич в миналия кръг. На свой ред "светците", които също имат славата на добре представящ се в атака тим през последните години, почти не успяха да направят нищо опасно в предни позиции и най-опасната ситуация пред Гомеш бе удар на Грациано Пеле, който бе избит над гредата от бразилския ветеран. Допълнително лоша новина за атаката на отбора на Роналд Куман дойде още в 25-ата минута на мача, когато Садио Мане трябваше да бъде заменен принудително заради контузия. СТАТИСТИКА ОТ МАЧА ТУК!МИНУТА ПО МИНУТА ТУК!ВИЖ КЛАСИРАНЕТО ТУК!