Григор и Куери доиграват битката днес около 16 ч.

Григор Димитров и американецът Сам Куери ще доиграят по-късно днес мача си от първия кръг на турнира "Aegon Championships" в Куинс с награден фонд 1,7 млн. долара. Снощи двамата си размениха по един сет преди съдията на стола да вземе решение за спирането на двубоя заради падналия мрак в Лондон.Така след 16,00 часа битката между Григор и Сам Куери ще бъде подновена. Двамата ще излязат на централния корт след края на срещата между Стан Вавринка и Ник Кирьос,  която започва в 14,30 часа българско време.Вчера Куери игра много силно в първия сет на собствен сервис, докато Димитров не съумя да удържи подаването си в деветия гейм и така загуби тази част с 4:6. Куери стигна до пробив и в третия гейм на втория сет, но това не притесни българина и той изравни за 3:3.  Димитров стигна до втория си пробив в мача в осмия гейм на сета, след което го затвори на собствен сервис.Ако миналогодишният шампион Григор Димитров успее да реализира пълен обрат, той ще си осигури 20 000 долара от наградния фонд и 45 точки за световната ранглиста, а в спор за място на четвъртфиналите ще срещне Михаил Южни или Жил Мюлер, които също играят днес.ГАЛЕРИЯ ОТ МАЧА