Урс Фишер: На тренировка вкарваме 10 от 10, а днес - нито веднъж

Наставникът на Базел Урс Фишер остана разочарован от резултата срещу Лудогорец (0:0), който изпрати швейцарския шампион на четвъртото място в групата. "Смятам, че направихме много добър мач, надиграхме Лудогорец, но не вкарахме. Видяхте какво се случи. В една тренировка вкарваме 10 от 10 такива положения, но днес не отбелязахме нито едно.На всички ни се искаше да спечелим. За съжаление не се получи. Оставани ни още един мач и всичко е възможно, но ако бяхме спечелили, щеше да е по-лесно за нас. Не мисля, че имахме нужда от смени по-рано. В 80-ата минута да вкараш двама офанзивни футболисти е достатъчно агресивен подход.Единственото нещо, от което не съм доволен, е, че не оползотворихме шансовете пред гола. Вкарах всички нападатели, които имах, но и това не беше достатъчно", оплака се Фишер.снимка: Марин Маринов, Sportal.bg