В Англия разкриха кой клуб готви оферта за Кафу, треньорът бил почитател на бразилеца

В Англия разкриха кой клуб готви оферта за Кафу, треньорът бил почитател на бразилеца

Няколко английски медии потвърдиха новината на Sportal.bg, че носи­телят на КЕШ за 1982 г. Астън Вила проявя­ва интерес към аса на Лудогорец Джонатан Кафу. Както вече стана ясно, в ложите на „Васил Левски" бе един от скаутите на бирмингамци.

„Астън Вила ще направи амбициозен ход през януари и ще изпрати оферта за Джонатан Кафу от Лудогорец", пише winnersports.co.uk. „Отборът се радва на прекрасни резултати след идването на Стив Брус и целта е ясна - връщане във Висшата лига. Но за да се случи това, трябват попълнения и Кафу е сред набеля­заните играчи. Брус явно е почитател на бразилеца и ще бъде интересно да го ви­дим на „Вила Парк", допълва изданието.

Следвай ни:

Добави коментар

Като регистриран потребител имате достъп до всички налични функционалности.Вход / Регистрация

Анонимен потребител

Чрез тази опция вашите коментари ще излизат публикувани като 'Анонимен', а част от фунцкионалносите може да не са достъпни.

Още от БГ Футбол

Виж всички