Урс Фишер: На тренировка вкарваме 10 от 10, а днес - нито веднъж

Наставникът на Базел Урс Фишер остана разочарован от резултата срещу Лудогорец (0:0), който изпрати швейцарския шампион на четвъртото място в групата.

"Смятам, че направихме много добър мач, надиграхме Лудогорец, но не вкарахме. Видяхте какво се случи. В една тренировка вкарваме 10 от 10 такива положения, но днес не отбелязахме нито едно.

На всички ни се искаше да спечелим. За съжаление не се получи. Оставани ни още един мач и всичко е възможно, но ако бяхме спечелили, щеше да е по-лесно за нас.

Не мисля, че имахме нужда от смени по-рано. В 80-ата минута да вкараш двама офанзивни футболисти е достатъчно агресивен подход.

Единственото нещо, от което не съм доволен, е, че не оползотворихме шансовете пред гола. Вкарах всички нападатели, които имах, но и това не беше достатъчно", оплака се Фишер.

снимка: Марин Маринов, Sportal.bg