Рангелов бележи при победа срещу отбора на Ето'о (видео)

Българският нападател на Коняспор Димитър Рангелов се разписа при убедителния успех на своя тим с 3:1 като гост на Анталияспор. Родният национал, който през седмицата вкара гол и за "трикольорите" срещу Люксембург, беше точен в 65-ата минута. Другите две попадения за Коняспор бяха дело на Омер Али Сахинер. За домакините почетният гол отбеляза звездата Самуел Ето'о. До почивката резултатът беше 0:0, но през второто полувреме гостите не оставиха никакво съмнение в по-високата си класа. Али Сахинер откри резултата в 50-ата минута, а в 56-ата отново той удвои преднината на Коняспор. Рангелов окончателно уби интригата десетина минути по-късно, когато засече перфектно центриране от левия фланг и насочи топката в мрежата. Силите на Анталияспор стигнаха само за късен гол на Ето'о. В друг мач от третия кръг тази вечер Фенербахче сензационно отстъпи у дома на Бурсаспор с 0:1. В класирането Коняспор е на 4-о място с 5 точки. Начело с пълен актив от 9 точки е Истанбул ББ. АНТАЛИЯСПОР - КОНЯСПОР 1:30:1 Али Сахинер (50)0:2 Али Сахинер (56)0:3 Рангелов (65)1:3 Ето'о (90)МИНУТА ПО МИНУТА!