Рубин продължава без победа след домакинска издънка срещу Анжи (видео)

Отборът на Рубин (Казан) продължава да няма победа от началото на първенството на Русия, след като записа домакинска загуба с 1:2 от Анжи в среща от 4-ия кръг на Премиер лигата. За гостите пък това е втори пореден успех и те продължават да се изкачват напред в класирането.Максим Канунников изведе Рубин напред в резултата в 34-ата минута след асистенция на Алекс Сонг. В 42-ата минута обаче Филип Будкивский изравни, а в 54-ата минута Лоренцо Ебесилио изведе Анжи напред в резултата.Играчите от Казан можеха да се доберат поне до равенството, като получиха дузпа в 85-ата минута. Игор Портнягин обаче пропусна от бялата точка и така Рубин трябваше да се примири със загубата.След този успех Анжи поне временно излезе на 4-ата позиция в класирането със 7 точки, докато Рубин остава 13-ти с 2 спечелени точки.МИНУТА ПО МИНУТАСТАТИСТИКА ОТ МАЧАКЛАСИРАНЕ