Лудогорец 2 спря лидера и върна интригата във Втора лига (ето всички резултати и голмайстори)

Лудогорец 2 надигра с 3:2 лидера Царско село в мач от 23-ия кръг на Втора лига и върна интригата в битката за първото място. Вчера Ботев (Враца) стигна само до 0:0 като домакин на Локомотив (Горна Оряховица). В момента "царете" имат 50 точки на сметката си, а врачани и "железничари" - съответно 46 и 44. Четвъртият в подреждането - Монтана, който победи с 2:1 Поморие на старта на кръга, е с 40 точки в актива си.@@@Столичните “железничари” спечелиха с минималното 1:0 домакинството си на Черноморец (Балчик) вчера и продължават със зъби и нокти да се борят, ако не за второто, то поне за третото място, тъй като четвъртият Монтана е само на четири зад тях. Играчите на Ферарио Спасов победиха трудно, с 2:1, Поморие в първи двубой от XXIII кръг на първенството.@@@

Втора професионална лига, XXIII кръг4 април, сряда, 18:30 часаМонтана - Поморие 2:1 (повече за мача тук)0:1 Ахмедов 28’1:1 Георгиев 54’2:1 Коконов 68’Пълна статистика от мача вижте тук!5 април, четвъртък, 17:00 часаЛокомотив (София) - Черноморец (Балчик) 1:0 (повече за мача тук)1:0 Николай Цветков 43' (д) Пълна статистика от мача вижте тук!Марица (Пловдив) - Несебър 0:0 (повече за мача тук)Пълна статистика от мача вижте тук!6 април, петък, 17:00 часа Нефтохимик - Струмска слава 1:0 (повече за мача тук)1:0 Цонков 85'Пълна статистика от мача вижте тук!Оборище (Панагюрище) - Литекс 0:1 (повече за мача тук)0:1 Ганев 47'Пълна статистика от мача вижте тук!Ботев (Враца) - Локомотив (Горна Оряховица) 0:0 (повече за мача тук)Пълна статистика от мача вижте тук!Ботев (Гълъбово) - Созопол 2:0 (повече за мача тук)1:0 Цачев 39'2:0 Халил 68'Пълна статистика от мача вижте тук!7 април, събота, 15:00 часа Лудогорец 2 - Царско село 3:20:1 Божидар Кацаров 14'1:1 Лукас Саша 47'2:1 Денислав Александров 48'3:1 Георги Хашев 67 авт.3:2 Светослав Диков 75'Временното класиране във Втора лига вижте тук!