Лудогорец 2 спря лидера и върна интригата във Втора лига (ето всички резултати и голмайстори)

Лудогорец 2 надигра с 3:2 лидера Царско село в мач от 23-ия кръг на Втора лига и върна интригата в битката за първото място.

Вчера Ботев (Враца) стигна само до 0:0 като домакин на Локомотив (Горна Оряховица).

В момента "царете" имат 50 точки на сметката си, а врачани и "железничари" - съответно 46 и 44. Четвъртият в подреждането - Монтана, който победи с 2:1 Поморие на старта на кръга, е с 40 точки в актива си.
 Локомотив (София) - Черноморец (Балчик)@@@Столичните “железничари” спечелиха с минималното 1:0 домакинството си на Черноморец (Балчик) вчера и продължават със зъби и нокти да се борят, ако не за второто, то поне за третото място, тъй като четвъртият Монтана е само на четири зад тях. Играчите на Ферарио Спасов победиха трудно, с 2:1, Поморие в първи двубой от XXIII кръг на първенството.