Рецитал на домакините: резултати и голмайстори в Лигата на нациите

Днес се изиграха първите мачове от втория кръг в новия турнир на УЕФА - Лига на нациите. Най-хубавата новина за нас е, че българският отбор надви Норвегия с 1:0 в София и вече има 6 точки. В другата среща от групата Кипър пребори Словения с 2:1 с победно попадение минута преди края.
В дербито на вечерта Франция се измъчи с Холандия, но все пак се наложи с 2:1. Дания надигра Уелс с 2:0, след като титулярите се върнаха в отбора. Интересно е, че всичките осем срещи завършиха с домакински победи. Всички резултати: Лига на нациите, 2 кръг:

Франция - Холандия 2:1 1:0 Мбапе (14) 1:1 Бабел (67) 2:1 Жиру (75) МИНУТА ПО МИНУТА Лихтенщайн - Гибралтар 2:0 1:0 Саланович (32) 2:0 Вийзер (72) МИНУТА ПО МИНУТА Кипър - Словения 2:1 0:1 Берич (54) 1:1 Сотириу (69) 2:1 Стоянович (89-автогол) МИНУТА ПО МИНУТА България - Норвегия 1:0 1:0 Василев (58) МИНУТА ПО МИНУТАГЛЕДАЙТЕ МАЧА ТУК!Дания - Уелс 2:0 1:0 Ериксен (32) 2:0 Ериксен (63-дузпа) МИНУТА ПО МИНУТАГрузия - Латвия 1:0 1:0 Окриашвили (74-дузпа) МИНУТА ПО МИНУТАМакедония - Армения 2:0 1:0 Алиоски (14-дузпа) 2:0 Пандев (59) МИНУТА ПО МИНУТА Украйна - Словакия 1:0 1:0 Ярмоленко (80) МИНУТА ПО МИНУТА