Шведският селекционер: Биха ни с нашето оръжие

Шведският селекционер Яне Андерсон е разочарован от представянето на своите футболисти в изминалия четвъртфинален двубой срещу Англия, който скандинавците загубиха с 0:2. Така те се разминаха с участие на полуфинал. Северняците допуснаха два гола с глава, което е странно, имайки предвид силата им на втория етаж. д

“Определено не направихме добър мач, това не беше нашата игра, това не беше отборът, който достигна до четвъртфиналите - коментира Андерсон. - Не мога да повярвам какво се случи, но ни надиграха тотално. Много е трудно да се говори след такава загуба. Победиха ни с нашето оръжие - вкараха ни от статично положение и след още едно центриране. ВИДЕО ОТ МОНДИАЛ 2018 ТУК! ГАЛЕРИЯ ОТ МАЧА ТУК! ГАЛЕРИЯ НА ФЕНОВЕТЕ НА АНГЛИЯ ТУК! ГАЛЕРИЯ НА ФЕНОВЕТЕ НА ШВЕЦИЯ ТУК!