Драматичен край на УБА и Уест Хам (видео)

Уест Хам и Уест Бромич си размениха по един гол в края на срещата, за да направят драматичен завършека на двубоя "Лондон Стейдиъм", а двубоят завърши 2:2. Гарет Макуоли изравни в даденото от съдията продължение на мача, като минута преди изтичането на редовните 90 минути Лансини бе дал преднина на "чуковете".

Още в шестата минута гостите поведоха, след като Насер Шадли се възползва от неразбирателство в защитата на Уест Хам. Фегули изравни след почивката с удар от близко разстояние.

Мениджърът на домакините Славен Билич бе изгонен в края заради протестите си, свързани с изравнителния гол на съперника. Причина бе, че след удара на Макоули топката се докосна до главата на Джони Еванс по пътя към мрежата.

Уест Бромич остана на осмо място, докато "чуковете" се смъкнаха на 10-о.