ЕВРО 2024: Швейцария 0:0 Германия

Световният шампион Нова Зеландия отпадна на четвъртфиналите на олимпийския турнир по ръгби-7

Световният шампион Нова Зеландия загуби от Фиджи със 7:12 и отпадна на четвъртфиналите на олимпийския турнир по ръгби-7 в Рио де Жанейро. Новозеландците имаха аванс от 7:5 на почивката, но след есе на Джери Туай и точен допълнителен удар на Осий Колинисо в началото на второто полувреме Фиджи стигна до успеха. Така на полуфиналите бронзовите медалисти от последното световно първенство ще се изправи срещу Япония, който надделя над Франция също с 12:7.

Европейският шампион Великобритания спечели срещу Аржентина с 5:0 с есе на Дан Биби в 4:06 минута на продължението. В спор за място на финала британците ще срещнат Южна Африка, който разгроми Австралия с 22:5.

Битката започна!
Докажи, че познаваш шампионата на Стария континент и спечели посещение на мистичния Анфийлд!