Вход / Регистрирай се

Националите заминаха за Северна Македония

Националите заминаха за Северна Македония

Мъжкият национален отбор по баскетбол на България замина за Северна Македония.

Контролата срещу домакините предстои утре (25.06) от 19:00 часа.

Преди седмица националите победиха същия противник с 97-68 в друга приятелска среща, играна в Самоков.

Двубоят в Скопие е част от подготовката на българския състав за предстоящия мач срещу Норвегия на 5 юли в „Арена Ботевград“.

Именно в Ботевград националите ще продължат тренировки преди срещата от предварителните квалификации за ЕвроБаскет 2029.

Google icon Добави Sportal.bg като предпочитан източник в Google
Следвай ни:

Снимки: Владимир Иванов

Още от Баскетбол

Виж всички